יום שני, 19 באוגוסט 2013

ראש השנה – מקבץ מתכונים לקראת החג

כל מי שעוקב אחריי בפייסבוק יודע שהשנה לא אהיה בארץ בתקופת החגים. בעצם אני נוסעת עוד יומיים וזה אומר שסידרתי לעצמי פטור מקדחת הבישולים והאפייה המסורתית ולכם - פטור מהרבה פוסטים שכוללים דבש ותפוחים.

את יום ההולדת של הבייבי-בלוג שנופל על ערב ראש השנה אחגוג רחוק וגבוה – בטיבט. לפני כמעט שנה העליתי את הפוסט הראשון ומאז פרסמתי יותר ממאה נוספים. במהלך השנה ביקרו אצלי עשרות אלפי אנשים, ואין לי מילים לתאר את השמחה וההתרגשות שנכנסות לי ללב עם כל תגובה חדשה בבלוג או בעמוד הפייסבוק. אני רוצה להודות לכם שאתם כאן איתי: תבואו לעתים קרובות יותר, תביאו חברים, תשאירו תגובות! ברצינות – אני התמכרתי ליחס  :)
בהזדמנות זאת אני מאחלת לכם שנה טובה ואחלה חגים! הפוסט החגיגי של יום ההולדת יעלה כאן אחרי שאחזור, ובינתיים אני מציעה לכם לקט של מתכוני הבלוג שיכולים להתאים לראש השנה ו/או ערב סוכות. כן-כן, כולם במקום אחד וברצף - אין צורך להודות לי. אגב, לפי התמונות ניתן לעקוב אחרי אבולוציית הבלוג במהלך השנה הראשונה לחייו  :)
 
ניפגש בשנה החדשה ובינתיים - בתאבון!

8 תגובות:

 1. שנה טובה אולגה :) תיהני בחו"ל!

  נטלי

  השבמחק
 2. שנה טובה אולגה! סנובים גודום!!!

  הפוסט הזה היה הזדמנות טובה להכיר כמה תמונות מצויינות שלך (בעקבותם גם מתכונים כמובן)... התמונה של הקדרת אסאדו עטופה בצעיף היא פשוט גאונות, לא פחות מזה!

  תיהני בטיבט...


  יובל

  השבמחק
 3. אולגה שנה טובה, תשמרי על עצמך בטיבט ונתראה אחרי החגים :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה, שנה טובה וכמובן - נתראה! :)

   מחק
 4. תהני :-)
  ושתהיה לך שנה טובה ומתוקה.

  השבמחק